Alanadı Tescil

MX ile dijital dünyadaki yerinizi alın!

En uygun fiyatlar ile hemen alan adınızı kaydedin!

Alanadı Fiyat Listesi

.com
10.79 $
345.87
.net
13.99 $
448.45
.org
7.49 $
240.09
.com.tr
49.90
.net.tr
50.90
.org.tr
50.90
Amerikan Dolar $ Kuru : 32.06 'dir. Döviz kuru her gün 08:00 ve 13:00 otomatik olarak güncellenmektedir.
Alan Adı Sorgulama

Alan Adı Sorgulama servisimiz sayesinde, işletmeniz veya projeniz için en uygun ve etkileyici alan adını kolayca bulabilirsiniz. Sorgulama işlemini gerçekleştirerek, istediğiniz domainin uygunluğunu kontrol edin ve tescil sürecini hızlıca başlatın.

Alan adı sorgulama nedir ?

Alan adı sorgulama, belirli bir alan adının (domain) mevcut olup olmadığını ve tescil edilebilir durumda olup olmadığını kontrol etme işlemidir. İşletmeler ve bireysel kullanıcılar alan adı sorgulama süreci sayesinde hedefledikleri domain adının başkaları tarafından kullanılıp kullanılmadığını ve bu domain adını satın alarak kendi projeleri için kullanabileceklerini öğrenebilirler. Alan adı sorgulama işlemi, genellikle domain tescil ve hosting sağlayıcıları tarafından sağlanan araçlar ile gerçekleştirilir.

WHOIS GİZLEME

WHOIS Gizleme, alan adı sahiplerinin kişisel bilgilerini WHOIS sorgulamalarında gizleyerek, istenmeyen erişim ve spamden korunmasını sağlar.

ALAN ADI İÇ TRANSFER

MX'deki kullanıcı hesaplarınız arasında hızlıca ve kolaylıkla alan adı transferi gerçekleştirebilirsiniz.

TRANSFER KİLİDİ

Transfer Kilidi, alan adınızın yetkisiz transferlerine karşı ekstra bir güvenlik katmanı sağlayarak, domain güvenliğinizi artırır.

GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ

Gelişmiş Yönetim Paneli, alan adlarınızı kolayca yönetebilmeniz için kullanıcı dostu araçlar ve özelleştirilebilir seçenekler sunar.

DNS YÖNETİMİ

DNS Yönetimi, alan adınızın DNS kayıtlarını özelleştirerek, web sitesi ve e-posta hizmetlerinizi doğru şekilde yönlendirmenizi sağlar.

DOMAİN YÖNLENDİRME!

Domain Yönlendirme, alan adınızı başka bir web sitesine yönlendirerek, farklı adresleri tek bir domain altında toplamanızı sağlar.

Etkili iş çözümleri? — Şimdi başla
Scroll