Antler Setup

Buy Now on Envato $27
Layout Mode
Wide
Frame
Boxed
Wide Boxed

Background Style
Origin
Light
Dark
SOON

Color Scheme
Pink Mode
Blue Mode
Green Mode
Black Mode

Header Position
Static
Fixed

Body Font
Open Sans
Poppins
Nunito
Raleway

Text Direction
LTR Support
RTL Support

Sosyal Medya

Marka ve işletmeleri hedeflediği noktalara getiriyoruz.

 

Tüm planlar şunları içerir

 • Özel içerik
 • Aylık Resim ve Video gönderim

Sosyal Medya hizmetinden sadece MX Mini,
Bayi ve Üretici müşterileri yararlanabilir.

features Detay
MX PREMIUM
Instagram
4.000 /Aylık
Satın Al
 • Görsel
  12 Adet
 • Video
  12 Adet
MX PLATINIUM
Instagram
8.000 /Aylık
Satın Al
 • Görsel
  24 Adet
 • Video
  24 Adet
 • Öne Çıkan Kapak
  Tek Seferlik

Neden Markanızın Bir Sosyal
Medya uzmanına ihtiyacı Var ?

Günümüzde sosyal medya birçok şeyin önüne geçmiş bulunamaktadır. İnsanlar her anlarını sosyal medya platformları üzerinden sunmaktadır. Bununla kalmayarak merak ettikleri konular ile bilgi almak için sosyam medya kullanmaktadır. Bu nedenle şirketlerinde sosyal medya mecralarından yer alarak hedef kitleye ulaşmasını sağlayacak hem de tanıtım/reklamlarını daha düşük ücretlerle daha fazla kişiye ulaşacaklardır. Şirketlerin ürün,hizmet, indirim, kampanya vb. müşterilerine sunmasına olanak sağlamaktadır.

Dünya'da şu anda 1 dakika içinde facebook'ta yaklaşık olarak 7 milyon like, İnstagram'da 12 milyon beğeni, Twitter'da 578 bin tweet atılıyor.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında yayınladığınız içeriği oluşturma, yayınlama ve analiz etme ve bu platformlardaki kullanıcılarla etkileşim kurma sürecidir. Ücretsiz ve ücretli araçların yanı sıra profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetleri ile sosyal medya yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

Sosyal Medya Yöneticisi Nedir?

Bir sosyal medya yöneticisi , bir sosyal medya ajansında danışman, şirket içi çalışan veya ekip üyesi olarak çalışıyor olsun , sosyal medya pazarlaması , reklamcılığı ve yönetimi konusunda yetenekli bir profesyoneldir . Takipçilerinizi veya sosyal medya gelirinizi artırmak gibi sosyal medya hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olurlar.

Sosyal Medya Yönetimi Neden Önemlidir?

Sosyal medya yönetimi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunar

Maliyet: Pazarlama bütçeniz ne olursa olsun, sosyal medya uygun maliyetli bir girişimdir . Sosyal medya ağlarına katılmak, içerik göndermek, kullanıcı yorumlarına yanıt vermek ve daha fazlası ücretsizdir. Sosyal medya reklamcılığı bile, hedef kitlenize ulaşmak ve çevrimiçi bir takipçi kitlesi oluşturmak için karlı bir kanal sunar.

Erişim: Facebook'tan LinkedIn'e kadar sosyal medya ağları sizi dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla bağlayabilir. Niş kitlelere ulaşmak için Pinterest gibi sosyal medya platformlarını da kullanabilirsiniz. Geleneksel pazarlama ve reklamcılık, erişim - veya fiyat - veya sosyal ile eşleşemez. Bu nedenle sosyal medya yönetimi işletmeler için olmazsa olmazlardandır.

Kullanıcılar: Sosyal medyayı pazarlama stratejinize dahil etmek, pazarlama girişimlerinizi kullanıcı davranışıyla uyumlu hale getirmenize olanak tanır. Örneğin, insanların %74'ü artık satın alma kararları verirken sosyal medyayı kullanıyor. Ayrıca , insanların %80'i satın alma konusunda sosyal medya aracılığıyla tavsiye alıyor.

Performans: Pazarlamacılar ve işletme sahipleri, sosyal medya pazarlaması ve reklamcılığının performansı konusunda hemfikirdir. Şirketler sosyal medya aracılığıyla markalarını oluşturabilir ve hatta potansiyel müşteriler ve satışlar üretebilir. Örneğin, işletmeler arası (B2B) pazarlamacıların neredeyse %45'i Facebook aracılığıyla bir müşteri kazandı.